Dům a byt

Na zahradu patří pískoviště a trampolína

Rodiny s malými dětmi se velmi hojně stěhují do rodinných domů se zahradami, protože chtějí svým dětem dopřát více čerstvého vzduchu a volného pohybu, který bývá ve větších městech někdy téměř nemožný. Pokud chcete dětem dopřát na zahradě některé herní prvky, děláte určitě dobře, protože děti se tak lépe venku zabaví a vy budete mít příležitost buď pracovat na zahradě, nebo si třeba jen vypít v klidu kávu na zahradní lavičce.

dva kyblíky

Co patří mezi osvědčenou dětskou zahradní zábavu?

  1. Pískoviště

Čím menší děti máte, tím spíš byste měli o instalování pískoviště uvažovat. Záleží už na vás, zda se rozhodnete pro nějaké menší plastové například ve tvaru mušle, které můžete lehce přikrýt stejným druhým dílem nebo dáte přednost klasickému většímu dřevěnému pískovišti. Určitě se vyplatí mít nějaký kryt či plachtu, kterým pískoviště uchráníte před nepořádkem či nevítanou návštěvou sousedových koček.

fitness centrum

  1. Klouzačka, houpačka a další prolézačky

Alespoň malá klouzačka a houpačka se vejdou do každé i malé zahrady. Jedná se o nejosvědčenější herní prvky, které budou děti bavit řadu let, a vy nebudete mít s jejich údržbou téměř žádné starosti. Pokud disponujte větší zahradou a větším počtem dětí, můžete se porozhlédnout po celé sestavě, které se vyskytují na dětských hřištích. Nebo je-li šikovný tatínek, může něco podobného zkonstruovat sám ze dřeva.

  1. Trampolína

Trampolíny milují menší i větší děti. Skvěle se v nich mohou vyřádit i dospělí, pokud se rozhodnete pro nákup trampolíny větších rozměrů, https://www.goodjump.cz/4jumping-modra-trampolina-305-cm-s-ochrannou-siti-zebrik-kryci-plachta-nosnost-180-kg, některé mají nosnost více jak 100 kilogramů a průměr i tři metry.

vlasy v kapuci

  1. Dětský zahradní bazén

Děti vodu milují a je správné jejich kladný vztah k ní podporovat. Do malého zahradního bazénku můžete malým dětem napustit teplou vodu, takže není třeba obávat se nachladnutí. Jsou ideální pro menší děti, které ještě neumějí plavat, spíše se ve vodě jen tak ráchají, přelévají si vodu do kelímků a mohou se příjemně osvěžit v horkých letních dnech.