Web

Práce ve skladu


Nikdy bych nevěděla, že budu pracovat ve skladu, kde se pracuje se dřevem a s železem. Jenomže jsem byla docela dost zadlužená, takže jsem potřebovala nějakou práci, kde budu mít taky hodně peněz. A můj bratr mi řekl, že ve firmě Schollalbert.com budu mít opravdu skvělé peníze. Můj bratr tohle věděl, protože v této práci pracoval taky jako náš otec. A musím říct, že oba dva se tam měli opravdu skvěle. Já sama jsem si říkala, že to vlastně může být docela dobrá práce, když tam mám dva členy rodiny, takže se tam budu alespoň s někým rozumět. A když jsem do firmy —– přišla, byla jsem opravdu unesená. Všechno tam bylo skvělé. Já jsem měla na starosti IBC kontejnery, které jsem měla vždycky vyčistit, než se naplnili různým zbožím. Protože v IBC kontejner se potom dále rozvážel zboží do různých států. A bylo úplně jedno, jak se tam zboží rozváželo.

Práce ve skladu není úplně jednoduchá.

A musím uznat, že bratr a otec byli v této práci opravdu skvělí. Uměli se ohánět a jejich pracovní schopnost byla opravdu nadstandardní. Taky můj otec byl dvakrát vyznamenán jako zaměstnanec měsíce. Můj bratr jednou, ale opravdu to nevadí. Já si myslím, že takhle perfektní zase nebudu. Sice mám na starosti pouze jenom IBC kontejnery, aby byly čisté a vždycky připravené k akci, tak si nemyslím, že bych zase měla tak špatnou práci. Je to skvělá práce, můžu se tam taky popovídat s lidmi a jsem spokojená, že jsem si našla skvělou práci, kde jsou prima lidi.

Je mnoho věcí, co lze skladovat.

Platební podmínky se mi líbí a já si říkám, že je škoda, že jsem o této práci nezjistila dříve. Kdybych to věděla dříve, tak už tam dávno jsem a třeba už ani nemám dluhy. A pokud vás zajímá více něco o IBC kontejnerech, koukněte se na stránky www.schoellerallibert.com, kde najdete různé produkty jako například IBC kontejnery. A bavilo by vás taky pracovat ve skladu, kde jsou IBC kontejnery Schoellerallibert?