Zboží

Pro odpočinek i spánek

Máte rádi pohodlí? Jen těžko bychom hledali člověka, který se rád doma nenatáhne na kus pohodlného nábytku a neodpočine si po dlouhém dni v práci. Nemáte doma moc místa na další nábytek, který by byl pohodlný a dal se různě měnit podle vašich potřeb?

Sedněte si
Sednout si můžete na cokoliv, dokonce i na zem. Mnoho lidí ale touží po pohodlném posedu, kde si budou moct opřít záda, a pohodlně přečíst knížku nebo se dívat do počítače. Skvělým kusem takového nábytku jsou sedací pytle. Nejde o klasickou židli ani pohovku, ale o pytel, který je naplněný polystyrenovými kuličkami, díky čemuž si ho můžete vytvarovat podle potřeby. Díky popruhům si můžete snadno nastavit, zda chcete velký posed, nebo chcete ušetřit místo, a postačí vám menší posezení.

sedací vak

Pytle na sezení jsou snadno omyvatelné, stačí je otřít navlhčeným hadříkem. Rozměry pytle jsou 189×140 cm, což je velmi velkorysý prostor pro odpočinek. Díky množství dostupných barevných provedení můžete doladit svůj interiér, protože máme například

– Světle a tmavě zelenou
– Černou
– Červenou
– Modrou
– Fialovou
– Růžovou
– Oranžovou a další

sedací pytle

Každý si u nás určitě vybere svou oblíbenou barvu, která se mu bude hodit do interiéru, nebo která se mu bude líbit nejvíc. Vak vám zaručuje i vysokou stabilitu, kterou zajišťují kuličky uvnitř. Dá se tedy vytvarovat a drží tvar, takže nebudete muset pořád něco čechrat a tvarovat. Do pytle si dokonce můžete přisypat podle potřeby další kuličky, nebo je naopak odebrat. Tento typ pytlů je velmi propracovaný a dodá vám komfort potřebný pro odpočinek. Dokonce se na něm i vyspíte, nebojte se toho a vyzkoušejte to. Povrch je odolný vůči mechanickému poškození, takže si pytel užijte opravdu velmi dlouho. neváhejte, a pořiďte si svůj nový sedací pytel, který se stane oblíbeným kouskem nábytku ve vaší domácnosti. Pokud vás tento typ nezaujal, máme ještě další druhy.