Zboží

Dokonalá péče o Vaše koupací zařízení

Naše společnost Vám nabízí všechny dostupné služby týkající se především vířivek či vířivých van. Jak již bylo řečeno, k námi nabízeným službám patří nejen jejich montáž a zprovoznění, ale také údržba, čištění, oprava a záruční i pozáruční servis. Prostě se na nás můžete spolehnout v každém případě a to nejen na začátku či v průběhu koupací sezóny, ale i po jejím skončení. Kromě toho, že se dokonale postaráme o Vaše vířivky, Vám pomůžeme i s péčí o Vaše zahradní koupací zařízení.
vířivka na zahradě.jpg
Ano, přesně tak, pomůžeme Vám se zprovozněním, čištěním, údržbou a v neposlední řadě také se zazimováním bazénu. Ano i o tato koupací zařízení se dokážeme dokonale postarat. I tato koupací zařízení potřebují dokonalou péči, které se neskládá pouze z napuštění vodou a pak z dodávání dostatečného množství chloru. I toto koupací zařízení potřebuje péči v podobě čištění a servisu, které Vám můžeme poskytnout my.
Kromě těchto služeb týkajících se údržby Vašeho koupacího zařízení v průběhu koupací sezóny, Vám také nabízíme, jak již bylo zmíněno, zazimování bazénu. Přesně tak, i po skončení koupací sezóny je potřeba se o Vaše koupací zařízení dobře postarat, aby bylo připraveno na další koupací sezónu a hlavně, aby bez jakéhokoliv poškození přečkalo chladné a mrazivé dny.
K námi nabízené službě zazimování bazénu či vířivky patří samozřejmě kompletní vyčištění celého zařízení, veškerého potrubí a s tím spojené technologie včetně všech filtrů. Následně se postaráme o rozpojení všech částí potrubního systému a jejich dokonalé vysušení, aby nedošlo k poškození vlivem mrazu a také o odpojení veškerých externích zařízení a o celkovou přípravu Vašeho koupacího zařízení na další koupací sezónu.
bazén na terase.jpg

Díky naší skvělé služba zazimování bazénu bude o Vaše koupací zařízení skvěle postaráno po celou dobu, kdy koupací zařízení nebudete využívat a až nastane další koupací sezóna, tak Vy budete skvěle připraveni.