Životní styl

Zvyšte svou sílu pomocí cviků s jednoručkami

Každý člověk má v sobě přirozenou sílu, s touto silou se však dá pracovat a dá se zvětšovat. O sílu víte i přijít, například po úrazech se stává, že člověk zůstane slabší, avšak také se dá síla navrátit. Cviky na posílení těla, které vedou ke zvýšení vaší síly se dají cvičit s jednoručkami a to nejen v posilovně, ale i v pohodlí domova. Jednoručky koupíte v každém lepším sportovním http://www.msmt.cz/sport-1/msmt-rozdelilo-dotaci-telovychove-a-stresnim-sportovnim obchodě, a to v různých velikostech a s různou zátěží.

fitnes

Denní plán na zvyšování síly člověka

Pokud se rozhodujete, s jakou zátěží jednoruček začít, mějte na mysli, že pomalými kroky člověk zajde dál, a to platí i při zvyšování vaší síly. Není dobré přetížit svůj organismus hned na začátku, pokud chcete zvýšit vaši sílu, musíte být trpělivý a přistupovat k tomu pomalu a pravidelně. Tedy jednoduše řečeno, pokud chcete zvýšit objem své síly musíte být nejen vytrvalý ale také trpělivý. Uchopte jednoručky, každou do jedné ruky, sedněte si na židli, ruce mějte natažené podél těla a začněte je střídavě zvedat k ramenům. Tento cvik opakujte deset až dvanáct krát s každou rukou a po třech sériích. Tento cvik je zaměřen na posilování bicepsu. Druhý cvik se bude cvičit vleže, tedy lehnete si na lavičku, případně pokud cvičíte doma, můžete si lehnout na taburet, a začněte ruce s jednoručkami zvedat před sebe, jednoduše řečeno začněte před sebe předpažovat ruce. V základní pozic držte ruce v pravém úhlu. Tento cvik je zaměřen na prsní svalstvo. Třetí cvik je zaměřen na triceps. Zůstanete v poloze vleže, oběma rukama chytíte jednu jednoručku a budete si ji spouštět za hlavu a následně zvedat před hlavu. Tento cvik opakujte deset až dvanáct krát po tři série.

posilovna

Dobré vědět, že…

Tato trojice cviků vám pomáhá navrátit, případně zvýšit sílu vašeho těla, avšak cviků na zvětšení objemu síly je mnoho a jednoručky vám v tom vědí úžasně pomoci. Je však velmi důležité abyste cvičili celé tělo a abyste skutečně nezačali s vysokými váhami a šli úplně na doraz. Si postupem a trpělivě zajdete dál. Pokud máte zájem dozvědět se více cviků, které se zaměřují na zvýšení objemu síly, či celkově na cvičení, určitě se obraťte na internetové stánky společnosti https://inlive.cz/.