Zboží

Starožitná komoda pro milovníky baroka.

Chtěli byste žít na zámku? Takový zámek je krásný, většinou má i udržovanou zahradu, veliké prostory a nádherný nábytek. Inu, ale takový život na zámku, je těžko reálný. Ne, že by se zámky neprodávaly, pár jich jistě v nabídce mezi realitami najdete, ale pokud by měl být zámek funkční, bude opravdu nesmírně drahý. A koupit si zámek zchátralý, není žádným příslibem, že se tam budete moci v dohledné době přestěhovat a začít si plnit svůj sen o životě na zámku.

zámecký nábytek

Museli byste vynaložit ještě spoustu sil, energie, nervů a v neposlední řadě peněz, aby se ze zámecké ruiny stalo obyvatelné zázemí. Prostě přiznejme si, že zámek asi neklapne. Ale jsou tu jiné možnosti a vyjdou mnohem levněji a ještě budou navíc praktické. Můžete si nechat postavit nový domek, vilku v zámeckém stylu. Dnes je materiálů a možností opravdu nepřeberná řada, takže dobrá stavební firma s nějakým minizámečkem problém mít nebude, nebo prostě pustíme z hlavy zámecký exteriér a zaměříme se na interiér. A protože lidské fantazii se meze nekladou, tak není důvod si v zámeckém stylu nezařídit třeba obyčejný byt v paneláku. Je důležité, aby vy jste se cítili dobře, spokojeně a uvolněně, bude to nejen byt, bude to pro vás domov, takže se neohlížejte napravo, ani nalevo a jděte za svým snem.

komoda

Zařídit ve stylu baroka byt, dá určitě méně práce než celý zámek, takže se do toho můžete rovnou pustit. Nejlepší bude začít přímo ve Světě pokladů. Je to internetový obchod se spoustou velice zajímavého a originálního nábytku ze všech možných stylů a nad jejich zámeckým a starožitným nábytkem vám srdce určitě zaplesá. Můžete ihned vybírat a objednávat, zámeckou postel, noční stolky, vitrínu, do kuchyně příborník a do pokoje stůl a židle a komodu starožitnou a ještě nějaké doplňky a můžete začít žít svůj život na zámku. Tak hurá do toho.