Zboží

Mami, tati, budeme se brát!

V hlavě nastává důležité rozhodnutí…

Možná vám právě před chvílí proletěl hlavou rychlostí blesku váš život. To se stává v okamžiku, když se uděje něco vážného či důležitého, co se ve vašem životě přihodilo nebo se má stát. A my se budeme věnovat tomu druhému způsobu – co se teprve stane, a to v dobrém slova smyslu.

srdce láska

Jak to všechno začalo?

Uvědomili jste si, že se znáte již pár let nebo také jen pár měsíců. V hlavě se vám promítla situace, jak a kdy jste se seznámili. Držení za ruce, první polibky, procházky, stále jste chtěli spolu trávit více a více času, protože jste postupně zjišťovali, že jste naladěni na stejnou notu. A najednou přišla situace, kdy si nedovedete představit, že byste spolu nesdíleli celé dny, ani noci. A došlo k vzájemnému a pevnému rozhodnutí.

novomanželé svatba

Mami, tati, budeme se brát!

Vaši rodiče možná ani nebyli překvapeni, když vídávali jak se vracíte domů po schůzce s rozzářený obličejem a jaksi už předpokládali, že ke svatbě se v nejbližší době schyluje. Sice, zvláště tatínkové budoucích nevěst tuto situaci zvládají hůře, když si pomyslí, že jejich zlatíčko už neuvidí tak často, ale přejí si, aby bylo šťastné!

S čím začít??

Jestliže jste začali plánovat svatbu, čekají vás příjemné starosti. Jako první byste měli zvolit to nejkrásnější svatební oznámení Goldpress, kterým dáte svým rodinným příslušníkům, kamarádů, přátelům i kolegům na vědomí, že se budete brát. A právě svatební oznámení může mít mnoho podob. Upřednostňujete střídmou eleganci nebo roztomilou romantiku? Vše pro vás máme v nabídce, a to v barevném provedení, jaké je vašemu srdci i duši milé. Vybírejte, třiďte, až se dopracujete k výběru, na němž se shodnete oba dva – těšící se nevěsta a roztoužený ženich. Ale také myslete i na hosty, až budou odcházet při loučení po svatebním veselí. Možná se vám to zdá přehnané, přemýšlet o tom již nyní, ale je zvykem hosty potěšit na závěr svatby malou výslužkou a k tomu se právě hodí i svatební krabičky na výslužku.