Zboží

Rozkládací pohovka na každodenní spaní a její výběr nás může potrápit

Při dnešních vysokých cenách nemovitostí se není čemu divit, že lidé si musí koupit menší byty, než tomu bylo v minulosti. Zejména mladí, kteří si obstarávají své úplně první bydlení se musí uskromnit a stále častěji sahají po jednopokojových bytech nebo garsonkách. V těchto malých bytech je každý kousek prostoru třeba dokonale naplánovat, aby nám co nejefektivněji posloužil. Mladí si musí vybrat, zda do svého nového bytu pořídí plnohodnotnou postel nebo využijí rozkládací pohovku na každodenní spaní. Výběr tohoto druhu nábytku však ví občas pořádně potrápit. Rozkladaci pohovka na kazdodenni spani musí splňovat několik kritérií. Známe různé mechanismy rozkládacích pohovek na každodenní spaní, o kterých si řekneme více. Určitě si z nich najdete tu správnou variantu pro vás.

rozkládací pohovka

Váš pomocník rozkládací pohovka na každodenní spaní

Pokud jste se rozhodli pořídit si tento typ sedací soupravy stojíte před důležitým rozhodnutí a to, jaký druh rozkládacího mechanismu zvolit. Rozkládací pohovka na každodenní spaní má 5 typů mechanismů, o kterých si řekneme více a usnadníme vám váš nelehký výběr. První typ klik je nejjednodušší, cenově výhodný, ale je určen spíše pro příležitostné spaní. Rozložíte ji jednoduše pokud zvednete sedací část a potáhnete opěrku do vodorovné polohy.

obyvací pokoj

Nesmíme však zapomínat, že tato rozkládací pohovka na každodenní spaní nesmí být umístěna příliš blízko u zdi. Další z možností je vozíkový typ rozkládání, který je možné využít i na častější spánek. Tyto sedací soupravy rozložité pouze vysunutím sedací části. Jedná se o kvalitnější, ale i dražší pohovky. Třetím typem rozkládacích pohovek na každodenní spaní je opět třeba umístit dále od stěny. Klouzavým pohybem vysunete sedací část a ve druhém kroku sklopíte celé opěradlo směrem k vám. Čtvrtý typ rozkládacího mechanismu je skoro totožný z předchozím. Jediný rozdíl je v tom, že sedací část se rozloží zvednutím sedáku ne vysunutím, poté opět stačí sklopit opěradlo. Ani tento typ by neměl sloužit na každodenní spaní, z důvodu, že se sedací část časem vysedí a dochází k nerovnostem na vytvořeném lůžku. Poslední typ je nejlepší pro každodenní spaní. Jednoduchým staženou sedací části vám vznikne plnohodnotné lůžko s kvalitní matrací, který se skrývá v útrobách pohovky. Pro více informací klikněte na webovou stránku https://www.sconto.cz/.