Finance

Být bohatý není žádná legrace

Každý si přeje, aby zbohatl, ale jen málokdo si uvědomuje, co přemíra financí obnáší. Jen těžko si takových deset miliónů můžete nechat uloženo na jednom účtu nebo schované doma ve slamníku. I když je dnes mnoho lidí přesvědčeno, že peníze se v bance stejně nezhodnotí a inflace je i tam ubírá, přece jen velký obnos si schovávat doma je nesmysl. Banku sice můžete považovat za vydřiducha, ale zakopat svoje milióny na zahradě?

kufr na peníze.jpg

Jenže co když se to opravdu stane. Když prostě zdědíte pohádkové množství financí nebo je vyhrajete v loterii? Máte v tu ránu takový problém, jaký jste si dosud nedokázali představit. Nemůžete spát a zažíváte takový stres, že byste si téměř přáli být zase při penězích jen tak akorát, ale zato bez starostí, co teď s nimi.
bankovky v hlíně.jpg

CO VŠECHNO MŮŽETE

Můžete skutečně hodně:


·         investovat do nemovitosti


·         investovat do zlata, kryptoměn, uměleckých děl či veteránů


·         investovat do podílových fondů a akcií


·         splatit svoji hypotéku


·         uložit na vzdělání svých dětí


·         cestovat a užívat si


·         zapojit se do charitativního projektu

 

BEZ ODBORNÍKŮ SE DO TOHO NEPOUŠTĚJTE

Jsou to vaše finance a zcela správně je jen na vás, jak s nimi naložíte. Ale i velká částka, přesahující vaši fantazii, se může rozkutálet v nerozumných řešeních. Proto bez finančního poradce byste vstupovat do kapitálových trhů vůbec neměli. Jen zkušení profesionálové ví, jak uspět a jak správně rozložit investici. A vy musíte mít jistotu, že svoje finance vkládáte tam, kde vám skutečně budou vydělávat.
finanční poradce.jpg

SPLŇTE SI SVÉ SNY

Budete-li rozumní, můžete si s mnoha financemi splnit také mnoho svých snů. Můžete si koupit  domek u moře, můžete konečně rozjet svoji firmu a pořídit si vše, o čem jste dosud jen snili. Je však třeba vše důkladně promyslet a mnoho odborníků také radí o získání velké hotovosti nikomu, ani svým přátelům, neříkat.