Finance

Vítaná pomoc pro podnikatele

Pokud se někdo rozhodne podnikat, většinou k tomu potřebuje nějaké finance do začátku. V některých případech jich musí být i docela větší hromádka. Pro někoho ale není snadné zařídit si u banky podnikatelský úvěr. Banky totiž většinou nepůjčí klientům, u nichž nelze doložit adekvátní výši příjmu nebo těm, kteří mají záznam v registru. Určitě ale není nic ztraceno.

  • Jestliže jste se dostali do této situace, nemusíte hned skládat ruce do klína a vše vzdávat.
  • Stačí si najít některý nebankovní produkt a začít konečně uskutečňovat svůj sen.

kopírovat prostor

Právě pro začínající podnikatele, kteří ale měli tu smůlu, že jim banka nepodala pomocnou ruku, jsou určeny produkty

Jak je jistě z názvu patrné, nebudete muset dokazovat ani příjem a záznamy v registrech dlužníků budou také tolerovány. Můžete tedy začít financovat firemní potřeby bez toho, že by někdo zkoumal vaše daňové přiznání. Tím ovšem není řečeno, že by poskytovatele finanční pomoci vůbec nezajímalo, jestli jste schopen splácet. Jen jsou tyto hypotéky k podnikatelům trochu mírnější.

výdělek ve forexu

Nemovitost zachrání vaše podnikání

Co tedy americkou hypotékou bez registru získáte? Bude vám nabídnut podnikatelský úvěr. Jestliže na peníze opravdu spěcháte, nebude problém vám je poskytnout v co nejkratší možné době.

  • Klient si tak může
    • vyplatit například exekuci
    • splatit různé dluhy
    • zařídit konsolidaci půjček.

Stačí vyplnit online žádost a ofotit nemovitost, která bude zárukou jeho pozdějšího splácení.

  • Dalšího papírování se obávat nemusíte. Z nemovitosti, kterou vložíte jako protihodnotu, můžete dostat padesát až sedmdesát procent z její současné prodejní ceny. Doba splatnosti se může protáhnout až na dlouhých třicet let. Vaše půjčka může být schválena už do čtyřiadvaceti hodin a vy budete moci konečně začít podnikat.