Business

Virtuální sídlo firmy

Jak správně zvolit sídlo firmy? To je otázka, na kterou často neznáme odpověď. Podnikatelé mnohdy podnikají z domova, nemají kancelář, a když už mají, platí za ni nehorázné měsíční poplatky, aniž by ji například denně využívali. Každá živnost a všechno podnikání však souvisí se založením sídla firmy. Abychom podnikání mohli úspěšně a také podle platného právního řádu vykonávat, musíme mít založené sídlo společnosti.
businessman u stolu.jpg
Kde a jak?
a) Sídlo vaší firmy může být kdekoliv. A to dokonce i na jiném místě, než kde podnikáte. Proto si můžete založit adresu vlastně v jakémkoliv městě. Pokud chcete vyniknout, pak je velice výhodným řešením zvolit právě naše hlavní město, které vyčnívá svým údělem a také prestižností. Podnikejte s radostí a starosti přenechejte nám. Využít k tomu můžete sídlo firmy v Praze.

Jak to funguje?
b) Takzvané virtuální sídlo firmy budete mít na jedné konkrétní adrese, kde budete mít řádné označení vaší společností na budově. Označení obchodní společností včetně identifikačního čísla v souladu s právními předpisy je pro nás samozřejmostí a proto vám poskytneme naši adresu, kde bude jasně viditelné, že zde máte sídlo.

Uschováme poštu a budeme vám ji přeposílat

Jelikož to bude adresa, která bude figurovat na všech dokumentech a bude zákonně platná jako vaše sídlo, bude vám na toto místo chodit také pošta. Tu vám uschováme, pokud si ji budete chtít osobně vyzvedávat, nebo vám ji můžeme přeposílat. Přeposíláme poštu jednou týdně, jednou za 14 dní nebo i měsíčně. Můžete si zvolit, jak vám to bude vyhovovat.
Navíc si můžete kdykoliv pronajmout zasedací místnost. Ta je určená pro 8 osob a můžete si za poplatek 200Kč za hodinu, vytvořit příjemné prostředí zasedací místnosti pro vaše obchodní jednání s úřady nebo klienty či obchodními partnery.
týmová spolupráce.jpg

Mnoho výhod na jedné adrese

Díky tomuto způsobu můžete podnikat klidně z pohodlí svého domova, aniž byste se museli starat o své závazky. Poštu vám rádi přepošleme, nebo je možné její osobní vyzvednutí. Sídlo můžete mít i jinde, než bydlíte nebo než podnikáte. Využijte těchto výhod.