Business

Prodáváme firmy. Čisté firmy

Zabýváme se činností, o které si někteří lidé myslí, že ani neexistuje. Nedokáží si totiž představit, že je v dnešní době si koupit fungl novou společnost s ručením omezeným, a to oficiálně a plně v souladu se zákony této země. Přitom jde jen o obchod. Tak jako si koupíte housky na krámě, mobil v e-shopu, auto ve značkovém showroomu, tak si u nás koupíte firmu.

Koupit společnost můžete od stolu

Zabýváme se prodejem firem s.r.o. už od konce roku 2011. Za tu dobu jsme jich založili a prodali stovky. Máme tedy to hlavní, zkušenosti.

K čemu je dobré si takovou, jak říkáme Ready made společnost koupit? Představte si, že chcete začít s podnikáním. Máte úžasný nápad, bezkonkurenční, máte promyšleno, jak ho zrealizujete a jak produkty uvedete na trh. Dá se říci, že i počáteční financování máte zmáknuté. Pár lidí, kteří vám věří, vám poskytlo nemalé úvěry. Nic by tedy nemělo stát v cestě za úspěchem. Jenže jste nohama na zemi a víte, že jetu jeden R faktor. Riziko. Může se vám stát úraz, vaší obcí se prožene tornádo, zaplaví vás nedaleká řeka. Všechny propočty, odhady a kalkulace vezmou za své a vy budete bez svých produktů, a co hůř bez půjčených peněz na jejich realizaci.

Pokud byste podnikali jako fyzická osoba, tedy osoba samostatně výdělečně činná, byli byste zřejmě ve velkých a možná i neřešitelných problémech. Veškeré závazky by vám spadly na záda.

Podnikání není hra

A proto je tady Ready made společnost. Tedy možnost rychle a levně si zakoupit (ne složitě zakládat) společnost s ručením omezeným, na kterou spadnou veškeré závazky z podnikání místo na vás. Nikdo vám neobstaví účty, nezabaví auto ani dům. Budete mít čistou hlavu se z problémů dostat a postavit svou společnost s ručením omezeným opět na nohy.

Ready společnosti jsou čisté společnosti. Byly založeny jen za jediným účelem, kvůli jejich prodeje. Nikdy nepodnikaly, nemají žádné úvěry ani jiné závazky. Mají vše, co společnost s ručením omezeným má mít. Zápis v Obchodním rejstříku je samozřejmostí.