Web

Levné letenky snadno a rychle!

Už není tabu létat pouze bez dětí, levné letenky a výborný servis zaručují, že i rodina je schopna obletět svět s malým dítětem na zádech. Často prodávají své majetky, opouštějí stálá zaměstnání a vydávají se s jedním kufrem napříč cestovatelským osudům.
pas a foťák na mapě.jpg
Druhou skupinou jsou nomádi, kteří si kupují letenky do vzdálených destinací, kde si pronajmou na nějakou dobu vlastní byt nebo se ubytují ve sdílené nomádské komunitě a pracují na dálku. Jeden měsíc jsou v Evropě, druhý na jižní polokouli. Nic není nemožné. Nic pro ně není překážkou. Užívejme si dobu dostupných letenek!

wizzair letadlo.jpg

1.       Cestujlevne


Patří mezi lovce letenek. Na jejich stránkách naleznete různé cestopisy a průvodce jednotlivými zeměmi, ale také aerolinkami, destinacemi a letišti. Součástí je také velká řada doplňkových informací jako je vyhledávač, možnosti ubytování či půjčení automobilu. Je možné si také nastavit hlídač letenek, kde si zadáte údaje o své destinaci a jakmile se vyskytne výhodný prodej, přijde vám upozornění. Stránky jsou přehledné a určitě stojí za to je navštívit a pořádně si je pročíst. Pokud jste vášnivými cestovateli, pak vás jistě potěší bohatý blog doplněný pikantními zážitky z cest kolem světa.
 


2.       Azair

Další oblíbený vyhledávač, který srovnává a vyhodnocuje data jednotlivých přepravců. Není zde potřeba zadávat konkrétní datum, ale stačí zvolit rozsah termínů.


3.       Kiwi


Je Jedna z nejrychleji rostoucích společností na světě s proaktivním zákaznickým servisem, který funguje nonstop. Nabízí krytí v případě zpožděného či zrušeného letu. Pokud jste na cestách a nemáte přístup k internetu, nevadí! Kiwi umožňuje se dostat k datům i ve stavu offline.

.       Akcniletenky


Výhodou webu je, že nabízí extra levné lety. Akcí má velké množství, takže se určitě vyplatí stránky sledovat. Nevýhodou je, že si zde nemůžete navolit datum, které chcete. Lety jsou ve stanoveném termínu tudíž, než si letenku objednáte, pořádně si přečtěte informace, v kterém období musíte uskutečnit váš let.