Web

Lasergame Praha 9 – zábavná atrakce, sportovní soustředění i dárek k narozeninám

Překážky– mezi některými lidmi panuje všeobecně mylný názor, že překážky uvnitř arény jsou nebezpečné, a že dokonce některé z nich špiní oděvy. Nutno podotknout, že všechny profesionálně navrhované prostory i s překážkami musí odpovídat bezpečnostním standardům, a že k nim patří i neklouzavý povrch. Nejsou rovněž opatřeny žádnými nátěry, které by prosakovaly na povrch a ulpívaly na oděvech.

DSC8113

Tmavý oděv nebo světlý– je to na vás, v čem se cítíte dobře, ale pamatujte, že čím tmavší oblečení, tím budete pro „nepřítele“ hůře rozeznatelní. Ideální je černá. Co se týče složení tkaniny, odložte raději své oblíbené rifle a navlékněte se do pohodlných tříčtvrtečních kraťasů nebo tepláků. Objekty lasergame Praha 9 jsou pochopitelně vytápěné a tak tu můžete prožít svůj „adrenalin“ i v zimě, a vězte, že se i v mrazivém nevlídném počasí uvnitř pěkně zapotíte.

Bolestivost zásahů– nemějte obavy, nejde o paintball, kde to pěkně štípe, a kde musíte mít ochranu hlavy, očí a obličeje bezpodmínečně zajištěnou. Zásah „laserem“ není ani nebezpečný, ani bolestivý, jde pouze o světelný paprsek a každý zásah je zaznamenán speciální vestou opatřenou čidly.

Obuv– renomovaná sportoviště typu laser game dbají na to, abyste se uvnitř pohybovali výhradně ve sportovní uzavřené obuvi. Zapomeňte tedy na sandály, polobotky, nebo dokonce dámské lodičky.

Placení– proces plateb se uskutečňuje zpravidla po ukončení hry, většinou v hotovosti, ale některé herny mají možnost platit kartou. Raději si však tento fakt ověřte telefonicky nebo e-mailem.

Zázemí– je standardní součástí heren a patří sem sprchy, toalety, šatny, uzamykatelné skříňky, trezor na cennosti, a samozřejmě i bar s občerstvením, alko i nealko nápoji a jednoduchými pokrmy, jako je pizza, párek, hamburger apod.

lasergame_aztec02

Parkování – není třeba platit za parkování mimo areál, dostatek parkovacích míst je zajištěn přímo v objektu herny.

Firemní akce– čím dál oblíbenější firemní akce nebo podnikové či rodinné oslavy využívají služeb heren a atrakcí podobného typu. Po dohodě s personálem herny je obvykle možné zajistit prostory pro akce většího rozsahu i s cateringovými službami. Vše je však třeba zajistit v dostatečném časovém předstihu.