Děti

Kouzlení pro děti

Je krásné vidět, jak děti s úžasem obdivují základní kouzla. Jak se jim všechno zdá být nemožné a jak všemu věří. Dívají se na kouzla s úžasem a nedokážou to pochopit. Díky tomu si vytvoří svůj vlastní svět, ve kterém je všechno možné. Není to jenom jako, ale je to doopravdy. Podnítí myšlení a fantazii a vrátí se opět do pohádek, kde bylo vždy všechno možné. Svět magie je opravdu zázračný a tajuplný a vy do něj společně se mnou můžete nahlédnout.
asijské děti.jpg

Oslava narozenin

Žádná pořádná oslava narozenin se neobejde bez čarování a magie. Vytvořte pro své ratolesti něco úžasného a nečekaného. Kouzelník pro děti je připraven splnit jim jakékoliv přání. Nejvíc je však stejně baví vytváření zvířátek z balónků a zapojování do základního čarování. Minuty budou ubíhat jako voda a máte vystaráno s dětmi na celé odpoledne.
v Magie a čarování splňují veškeré předpoklady, proč zrovna tuto oblast děti tak náramně milují. Mohou se naplno ponořit do světa fantazie a opět si užít ten pocit, že je všechno možné, že se všechno dá vyčarovat. Všude je štěstí, zábava a smích a vaše ratolesti si celý den náramně užijí.
v Nechejte je, aby se bavily. Potřebují se pořádně vyřádit a vydovádět. Od toho jsou to ještě děti, tak jim dopřejte tento podnět, se kterým se zabaví na dlouhé hodiny.
holčička u záhonu.jpg
Jaký je program?
Kouzlení s dětmi znamená, že se aktivně zapojí do čarování. Zábavnou formou spolupracují a díky tomu jsou vtaženy do toho magického světa. Dokonce se také naučí pár základních triků. Zároveň je čarování jistě bude bavit natolik, že o magii a o tomto zážitku budete slýchat ještě několik dní po skončení události.
v Program je sestaven tak, aby pobavil i dospělé. Vždy se snažíme, aby i rodiče byli příjemně naladěni a dobře se bavili.
trik s kartami.jpg
v Tento program je vhodný, když plánujete narozeninovou oslavu, v případě nějaké větší akce pro děti, městské slavnosti, školky, jako neobyčejný zážitek pro nejmenší školáky ve školách, jarmarky, family days a mnoho dalšího. Netradiční program, který zaujme a ještě skvěle pobaví jak nejmenší, tak ty největší. Každý si odnese příjemný zážitek a úsměv na tváři a to je to nejdůležitější.