Zboží

I vlasy potřebují dostat najíst

Je jasné, že když se budeme špatně stravovat, naše vlasy nebudou hezké. Stejně jako bude trpět tělo, jich se to zákonitě dotkne taky.
Často slýcháme, že si můžeme koupit nějaký výživový doplněk, který nám pomůže, ale naopak my musíme pomoci jemu, aby byl účinný. Proto je lepší, abychom zařadily do jídelníčku více ovoce, zeleniny, dýňová semínka, banány, luštěniny, játra a zelí. Samozřejmě, že sekneme s kouřením a pitím alkoholu.
dívka s růžovými vlasy
V lékárně si pak můžeme koupit Biohar.  Je to vodička, která se večer vtírá do míst, kde začaly vlasy řídnout.
Pokud jsme líné každý večer se věnovat „promazávání hlavy“, zakoupíme si šampon Alpecin, který je také určený proti vypadávání. Obsahuje kofein, který pomáhá růstu.
Můžeme ale mít pocit, že když nic nepolykáme, nemůže to účinkovat. Proto je tu Biosil plus. Doplněk stravy ve formě tablet, ukrývající v sobě biotin, kyselinu pantotenovou a minerály křemík a zinek.
něžná dívka
Přípravek se veselým názvem Vlasové hnojivo obsahuje biotin, zinek a L-methionin a bojuje proti vypadávání a následnému řídnutí naší kštice.
Jistě jsme všechny zaznamenaly reklamu na Donna Hair. Obsahuje vitamin A, biotin a zinek k udržení normálního stavu pokožky.
Dalšími pomocníky jsou D L-methionin, extrakt z obilných klíčků a ovsa, kyselina pantotenová, L-cystein hydrochlorid, L-tyrosin, kyselina listová, extrakt ze sušených pivovarských kvasnic a další velice příznivě působící látky.
IRevalid je výborným pomocníkem, když najednou máme více vlasů na polštáři a v hřebenu, než na hlavě. Tobolky se polykají 3x denně a je dobré dodržet tříměsíční ozdravnou kúru. Obsahuje rýžové proteiny, glycin, koloidní bezvodý oxid křemičitý, vitaminy skupiny B, zinek, extrakt semen prosa a pšeničných klíčků a spoustu dalších, prospěšných látek.
Jejich účinnost můžete podpořit i přípravkem Revalid tonic, což je tonikum, které se po umytí jemně vtírá. Podporuje prokrvování pokožky, regeneruje a zesiluje vlasy.
kudrnatá blondýna
Obsahuje kofein, výtažek z heřmánku, kopřivy, březového listí a panthenol.
Ale ani Revitalon není k zahození. Kombinace vitamínů, minerálních látek, vyvážené množství rostlinných extraktů a důležitých aminokyselin vyživuje přímo od kořínků.
Clinical haire – care,obsahuje velmi účinný Keratin Renewal Systém. Ten dodává potřebné živiny pro tvorbu keratinu. Výtažek ze semen hroznů zvyšuje prokrvení.
Simulátor vlasového růstu Bioaquanol U kromě kopřivy obsahuje i výtažek z měsíčku zahradního, aloe vera, kořene kostivalu a mateří kašičku.
Při aplikaci dráždí kůži, aby docházelo k jejímu lepšímu prokrvování a tím i lepší výživě vlasových cibulek. Nejen že pomáhá k růstu vlasů a snižuje jejich lámavost, ještě zabraňuje tvorbě lupů.
Výrobků je na našem trhu mnoho a možná vám trochu potrvá, než najdete pro vás ten nejlepší. Ne každý musí vyhovovat. Ale výsledek pak stojí za to.